LGBT Česká komunita

Webové stránky komunity LGBT v České republice

KATY

Katy

Tohle je Katy. Katy je 19 let, je lesba a čerstvě žije v Plzni, ale kvůli pivu se prý nestěhovala. Má ráda kontakt s lidmi, organizační záležitosti a přírodu. Je to hlavička, jak se patří. Ráda všem pomůže, ale dokáže zkrotit i lva. Pro nás je Katy druhá matka, která se stará o nás i o stránku, jelikož je jednou ze zakladatelek. Stránce se věnuje na 120%, i když je to podle ní málo a udělala by pro její růst maximum.

Mimo jiné, že je zakladatelkou, tak pracuje i jako editorka a podepisuje se pod přezdívkou Katy. Zajímá se hlavně o různé obrázky, ale jejímu oku neuniknou ani novinky ze světa LGBT. Sama je i malým kutilem, který vyrábí různé doplňky a suvenýry, které se pojí s naší stránkou.

DOMČA

Domča

Toto je Domča. Domče je 18 let, je pansexuál a pochází z Brna. Domča absolutně zbožňuje hokejový klub Kometa Brno a je součástí každého zápasu. Buď u televize nebo na stadionu. Ráda zpívá a zamilovala se do tetování, které zdobí zatím její levou ruku. Mezi námi je to šílená holka, která nikdy nezklame svými úžasnými a neuvěřitelnými historkami.

Na stránce ji moc často neuvidíte, jelikož spravuje náš Instagram, kde se podepisuje jako *Nika. Snaží se každý den hledat nové a zajímavé fotky z LGBT scény, kterými by upoutala vaši pozornost. Také jí neunikne žádný hashtag, který se k dané fotce hodí a ještě více nás zviditelní.

MAKY

Maky

Toto je Maky. Maky je 15 let, je bisexuálka a bydlí ve Středočeském kraji. Ráda zpívá, miluje své přátele, pomalu se také stává prvotřídní spisovatelkou, jelikož často píše na Wattpad, a chovatelkou zvířat, které přežívají u ní doma. Maky je mezi námi nevinné, neviditelné děvčátko s nečekanými a nadrženými poznámkami.

Na stránce funguje jako korektura. Sama se však podepisovat nechce, ale provádí pro nás neméně záslužnou práci, aby naše texty byly čitelné.

VERČA

Verča

Toto je Verča. Verče je 26 let, je lesba a bydlí v Praze. Miluje procházky v přírodě a její scenérie, zajímá se i o přenesení její krásy na fotografie. Rovněž ráda poslouchá muziku a ráda tráví čas se svými přáteli. Mezi námi je to uklidňující element, který dokáže zchladit i tu nejrozžhavenější hlavu.

Na stránce vystupuje pod přezdívkou *VeRůů*. Jako všichni se ji snaží obohatit zajímavým obsahem a to především se zaměřením na lesbičky.

KÁJUŠ

Kájuš

Toto je Kajuš. Kajuš je 16 let, je bisexuál a žije v Milovicích. Kajuš miluje svého psíka, ráda tráví čas s přáteli, kreslí a poznává nové lidi. Dle jejích slov komunitu LGBT bere za svoji druhou rodinu. Mezi námi je to takový skrytý agent, který však vkládá všechny své síly do stránky.

Na stránce vystupuje pod přezdívkou Kajuš. Zajímá se o LGBT komunitu se zaměřením na lesbičky a gaye. A to tak, že především shání zajímavosti ze světa naší komunity, různé články i fotky.

JANIE

Janie

Toto je Janie. Janie je 23 let, je lesba a bydlí v Ústeckém kraji. Miluje sport a všechny příležitosti spojené s tancem. Miluje své přátele, za které by dle jejich slov udělala cokoliv. Sama o sobě říká, že je menší blázen. Mezi námi je Jannie horkokrevný a neskutečně hodný člověk, který je v centru dění.

Na stránce vystupuje pod přezdívkou Janie. Zajímá se především o lesbičky a vše kolem nich. Naši stránku však také dokáže zpestřit různými příspěvky nejen ze světa LGBT.

KUBA

Kuba

Toto je Kuba. Kubovi je 20 let, je gay a pochází z jižních Čech. Miluje své dva psy, přátele, rodinu a stejně jako všichni z nás komunitu LGBT. Mezi námi je to především veselý kluk, který v žádné situaci neztrácí smysl pro humor a dokáže vždy pomoci.

Na stránce vystupuje pod přezdívkou Fiel. Zaměřuje se na příspěvky ohledně gayů. Editora dělá už pár měsíců a dle jeho vlastních slov ho to neskutečně baví a je nesmírně rád, když může s čímkoliv poradit.

DANNY

Danny

Toto je Danny. Dannymu je 17 let, je gay a pochází z Opavy. Strašně rád tráví čas v přírodě a to především u vody. Líbí se mu barevné vlasy, hlavně červené a zelené. Dle jeho slov zbožňuje draky, které budou jednoho dne zkrášlovat jeho ruku ve formě tetování. Mezi námi je to klidný kluk, který svým chováním vnese vždy kus mystična do atmosféry.

Na stránce vystupuje pod přezdívkou Danny. Spravuje funkci editora a zajímá se především o příspěvky ohledně gayů, emo a své zalíbení rovněž našel v yaoi, kterým vždy příjemně zpestří naši stránku.

RÍŠA

Toto je Ríša. Ríšovi je 17 let, je gay a bydlí v Olomouci. Miluje hudbu, je vášnivým tanečníkem, divadelním hercem a proto také součástí Slovanského Tyátru. Ríša má však široké pole působnosti. Rád vaří a peče a zároveň se zajímá i o programování a počítače. Mezi námi je to správný kluk, který svým charakterem přinese do atmosféry intelekt.

Na stránce ho však moc často neuvidíte, jelikož se stará o správný chod našich webových stránek, jejich přehlednost a grafický design. Zde si ho poté můžete povšimnout pod přezdívkou Richie.

FILIP

Filip

Toto je Filip. Filipovi je 16 let, je gay a bydlí v Královehradeckém kraji. Je nesmírným fanouškem televizního seriálu Survivor, rád tančí a tráví čas se svými přáteli. Mezi námi je Filip vtipálek s abnormálním smyslem pro nadrženost.

Na stránce působí jako korektura. Můžete si ho povšimnout pod jménem v  závorce, kde se podepisuje jednoduše svým jménem. Opět mu patří nesmírný dík, jelikož i on převádí naše texty do čitelné podoby.